Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz

'Dizi - Film - TV Programları' forumunda Emine85 tarafından 8 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Emine85

Emine85 New Member

Emine85, 8 Ekim 2017 , Konu : Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz
  2. Miyaser

Miyaser New Member

Valla bizde akşamları evde çok birşey bulamıyoruz tv de. Netflix diye birsey var esim ona abone oldu. Dizi film belgesel ne ararsan var.

O ses türkiye başladı. Yildiz tilbe de var :) eglenceli geciyor

Miyaser, 8 Ekim 2017 , Konu : Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz
  3. gayenur

gayenur New Member

Pazartesi ve cumartesi aksamlari kim milyoner olmak ister var. ;)

gayenur, 8 Ekim 2017 , Konu : Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz
  4. FilizAkın

FilizAkın New Member

Evet o ses türkiye var.

Şevkat yerimdar var foxta. Çok komik :)

Tv360 da 80ler var.

Tv8.5 da veya tv8 de aksamlari 8x8 diye bi program var. Çok guzel hatta netten acip izleyebilirsiniz o kadar eğlenceli.

FilizAkın, 8 Ekim 2017 , Konu : Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz
  5. nanni

nanni Active Member

Biz genelde eşimle sinemacıyız. Sinema izlemeyi daha çok seviyoruz. Şimdi TRT1 de süpermen var. Filmin bir bölümü bitti ama fena gitmiyor. Dizi izlemeyi pek sevmiyoruz. Yarışmaları ben severim ama eşim pek sevmez. Biz de bol bol sinema indirip tv de bir şey olmayınca takıp izliyoruz.

6. OxyGeN

OxyGeN Uyan Semt Halkı Mesajım Var

Pazartesi Star TV Söz
    Salı Günü Atv Eşkiya bizde sabittir değişmez :)

Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. nanni

Kız bebek boy kilo cetveli. Kız bebeklerin aylara göre boy ve kilo değerleri ne olmalıdır?

Kız bebek boy kilo cetveli. Kız bebeklerin aylara göre boy ve kilo değerleri ne olmalıdır? Bebeklerin boy ve kilo gelişimleri beslenme, uyku düzeni ile doğrudan ilişkilidir. Bebeklerin gelişimlerine çevresel faktörler belirli bir yaşa Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz...
  2. nanni

Erkek bebek boy kilo cetveli. Erkek bebeklerin aylara göre boy ve kilo değerleri ne olmalıdır?

Erkek bebek boy kilo cetveli. Erkek bebeklerin aylara göre boy ve kilo değerleri ne olmalıdır? Bebeklerin boy ve kilo ölçümlerinde persentil değerleri takip edilir. Persentil değerleri tüm bebeklerin boy ve kilo ölçümleri ile ...
  3. esra

TV Ünitesi Modelleri 2018 Fiyatları

Aman Allah'ım aklıma yeni ev döşediğimiz zamanlarımız geldi. Nasıl yorucu nasıl stresli geçtiğini sizlere anlatamam. Ne nereye kullanılacak, hangi renk alınacak, hangisi daha ekonomiktir, tasarımı güzel midir, üzerinde televizyon güzel durur mu falan Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz...
  4. esra

Niş TV Ünitesi Nasıl Yapılır?

Genelde geniş salonlar için tercih edilen niş TV üniteleri artık ahşap TV ünitelerinin yerini aldı. Salon takımları ile aynı kullanılan TV üniteleri gençler için artık sıkıcı bulunuyor. Yeni moda şimdi nişlerden TV ...
  5. meldaakin

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILI GÜNCEL İŞ PLANI DOSYASI ÖRNEĞİ

Hanımlar merhaba,Vejetaryan lokantası açmak için kosgeb girişimcilik eğitimlerine katıldım ve katılım belgesi aldım bu konu ile ilgili KOSGEB'den destek almak istiyorum.5 ay önce işletmemin açılışını yaptım ve bu aralar kosgeb Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz...
  6. GoSsipp

Bebeklerde Başını Kaldıramama Sorunu

merhabalar. oğlum 36+5 haftalık olarak dünyaya geldi. Şimdi 3 aylık olduğumuzda birkaç gün yüzüstü yatırdım ama başını kaldıramadı. Omzuma koyduğum zamanda hafif kaldırabiliyor ama fazla dik tutmuyor, başı gevşek duruyo. Doktora ...
  7. HekimKz

Rahim Sarkmasının Nedenleri ve Tedavisi

Rahim sarkması genellikle çok fazla hamilelik yaşayan ve zor doğum yapan kadınlarda daha sık görülse de, nadiren hiç doğum yapmayan kadınlarda da bu hastalığa rastlanabiliyor. Kasık bölgenizde basınç hissi ve idrar kaçırma Tv de izleyecek birşey bulamıyorum Siz ne izliyorsunuz...
  8. esma tas

Bebeklerin Cildindeki Geçmeyen Kuruluğun Nedeni ve Tedavisi

merhaba arkadaşlar.. 1 yaşında kızımın cildi sürekli kuru ve pütür pütür bi halde. Çoğu zaman hatta isilik gibi küçük sivilcelerde oluşuyor. Bacaklarında ve sırtında görüyorum. Genelde yazın olurdu, sıcaktan derdim ama kış ...

Bu Sayfayı Paylaş