Sürekli Emmek İsteyen Bebekler İçin Çözüm

'Doğum Sonrası' forumunda pelin tarafından 31 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. pelin

pelin New Member

iyi akşamlar benim bi sorum olacaktı. Yeni doğum yaptım ve 5 günlük bi bebeğim var. Sütüm geliyo ve çok şükür bu konuda sorunumuz yok. Ama sıkıntımız bebeğim memeden hiç ayrılmak istemiyor, sürekli memede kalmak istiyor. Memeden alınca da ağlamaya başlıyor. 4 saat boyunca emip öyle uyuyor hatta bıraksam 18 saat boyunca memede kalacak. Canımda yanıyo haliyle, sizlerden bu durumla karşılaşanlar oldu mu nasıl düzene koyabilirim emzirme olayını?

Benzer Konu :<<<-- Bebeğiniz Sürekli Ağlama Nöbeti Yaşıyorsa Bunlara Dikkat! -->>>

pelin, 31 Ocak 2018 , Konu : Sürekli Emmek İsteyen Bebekler İçin Çözüm
  2. Miyaser

Miyaser New Member

bebeğinizin kilosu normalmi acaba onu da bi kontrol ettirin öncelikle. Çünkü bazı bebekler memeyi emzik niyetine de kullanabiliyomuş. Bazende sütü tam çekemedikleri için bu şekilde uzun süre memede kalmak isteyebiliyolarmış. Eğer herşey normalse gelişim, kilo alma gibi 1 ay boyunca bu durumu çekmek zorunda kalabilirsiniz. İlk haftalarda sürekli ten teması isteyebiliyo bebekler, doktorunuza da danışın yine de. Henüz sütünüz tam olarak inmemişse ondan da yapabilir bebeğiniz

Miyaser, 31 Ocak 2018 , Konu : Sürekli Emmek İsteyen Bebekler İçin Çözüm
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. FilizAkın

Bebeğiniz Sürekli Ağlama Nöbeti Yaşıyorsa Bunlara Dikkat!

Bebeklerde görülen uzun süreli ya da sık ağlama krizleri hastalık habercisi olabiliyor. Bu yüzden sürekli ağlayan çocukların bu durumunun altında yatan bir hastalık belirtisinin olup olmadığının araştırılması için öncelikle geç kalınmadan bir Sürekli Emmek İsteyen Bebekler İçin Çözüm...
  2. snur

Sürekli Halsizlik ve Yorgun Hissetme

Yorgunluğunuz günlük bir şikayet olmaktan çıkıyor ve bu sürekli halsizlik ve yorgun hissetme haline dönüşüyorsa bu durum önemli hastalıkların habercisi olabilir. Yeterince dinlememek, fazla çalışmak, stres, yeterli uyku uyuyamamak normal bir ...
  3. FilizAkın

Gebe Kalmak İsteyen Kalp Hastaları Dikkat!

Gebelik esnasında ortaya çıkan ya da etkileri daha yoğun hissedilen çabuk yorulma, nefes darlığı, nabız sayısında artış, bacaklarda şişlik, yürüyüş mesafesinde kısalma gibi durumlar; kalp hastalıklarının yol açtığı şikayetlerle benzerlik gösterdiği için Sürekli Emmek İsteyen Bebekler İçin Çözüm...
  4. medos

Cilt Rengini Açmak ve Beyazlatmak İsteyenler Buraya

Tam anlamıyla esmer bir bayan değilim fakat cildimde ki eşitsiz gibi duran renk tonlarından da rahatsız olmuyor değildim. Makyaj yaparken bile hangi renk tonlarını kullanacağım konusunda hep kararsız kaldım. Michael Jackson gibi ...
  5. esra

Yeni Bir Tasarım İsteyenlere Seperatör Modelleri

Evlerinde farklı bir hava isteyenler için çok güzel bir fikrim var. Bir mekanı bölmek istiyorsunuz ve bunu en uygun fiyatlı nasıl yaparım diye düşünüyorsanız dekoratif seperatörler tamda sizlere göre. Mekanların genişliğini kaybetmemesi ve Sürekli Emmek İsteyen Bebekler İçin Çözüm...
  6. gisemnr

Bb Ve Cc Krem Kullanmak İsteyenler Buraya

Aranızda bb ve cc kullanan ya da merak edenleriniz var ise bb ve cc'nin ne anlama geldiğini sizlere anlatmak istedim. İlk olarak bb kremler rağbet gördüler ilk çıkan da onlar oldu zaten ...
  7. snur

Bacak Dolgusu Yaptırmak İsteyenler Buraya

Bacak dolgusu, bacaklarında çarpıklık veya bacaklarında aşırı incelik olan hastalara uygulanır. Bacak dolgusu yaptırmak isteyenler buraya; Bacak dolgusunda bacak silikonları ile bacakta şekillendirme yapılır. Bunun yanında yağ enjekte edilerek de bacak şekillendirilebilir. Sürekli Emmek İsteyen Bebekler İçin Çözüm...
  8. Melek

Yanaktan yağ aldırılır mı? Bilgi isteyenler..

Yıllar boyunca kilolu olmuş hayatına hep kilolu devam edeceğini düşünen bir kadındım zor süreçlerden geçtim ve kilo verdim yaklaşık 30-40 kadar kilo verdikten sonra yanaklarımda kollarımda kalan hala fazlalıklar vardı internetten ...

Bu Sayfayı Paylaş