Saç Dökülmesine İyi Gelen Formüller

'Saç Bakımı' forumunda medos tarafından 29 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. medos

medos Moderator

Saç dökülmeleri için bir kaç formül vereceğim sizlere. Size en uygun formülü seçerek düzenli olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. Öncelikle kullandığınız şampuanınızın içine bir kaç çay kaşığı ada çayı tentürü ekleyerek şampuanınızı kullanmaya devam edebilirsiniz ve ayrıca bu şekil de saç renginizi de korumuş olacaksınız.
    2. Daha sonra her gün iki ölçek kadar badem yağı ve biberiye yağı karışımı ile saç derinize masaj yaparak bu kürü saçınıza sürün.
    3. Saç dökülmesine en iyi gelen yöntemler den bir diğeri ise bir avuç kadar doğranmış bir şekil de olan yeşil zambak yaprağı ile 250 gram kadar zeytin yağını birlikte kaynatın ve bu karışımı daha sonra süzerek az miktar da seçtiğiniz bir esans ekleyin içerisine ve hazırladığınız bu losyonu saç diplerinize sürün.
    4. Bir diğer formül ise şöyle; öncelikle 75 gram kadar çiçekli fesleğen bitkisini toz haline getirerek başlayın. Ve daha sonra da yarım litre suya katarak haşlayın. Daha sonra ise bu suyu 20 dakika kadar demledik den sonra bu çay yardımı ile saçlarınızı hafta da iki gün olacak şekil de kullanın.
    Bu formüller den hangisini kullanmaya başlarsanız başlayın, özellikle sabır etmeye özen gösterin arkadaşlar.

Benzer Konu :<<<-- Diyet Yapmak Saç Dökülmesine Neden Olur mu? -->>>

medos, 29 Kasım 2017 , Konu : Saç Dökülmesine İyi Gelen Formüller
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. medos

Diyet Yapmak Saç Dökülmesine Neden Olur mu?

Diyet yapmak aslın da her ne kadar çok zor bir olay gibi gözükse ve hatta çok büyütülen bir konu olsa da, aslın da yapmanız gereken tek şey sağlıklı beslenmektir. Emin olun Saç Dökülmesine İyi Gelen Formüller...
  2. medos

Saçları Sıkı Toplamak Saç Dökülmesine Neden Olur mu?

Saç bakımımıza her ne kadar özen göstersek de ne yazık ki çoğu zaman yaptığımız bazı ufak hatalar nedeni ile saçlarımız dökülmeye devam ediyor. Özellikle de saçlarınızı aşırı sıkı bir şekil de toplamak ...
  3. Kanjuu

Saç Dökülmesine Kesin Çözüm Arıyorum

benim saçlarım acip bir şekilde dökülüyor saçlarımı taradığımda banyoda lavabo tarak heryer kıl doluyor saçlarım dökülecek diye saçlarımı taramaktan korkuyorum saç dökülmesine kesin bir çözüm Saç Dökülmesine İyi Gelen Formüller...
  4. snur

İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesine İyi Gelen Karanfil Suyu

Antibakteriyel özelliği ile bilinen karanfil saçlar üzerinde de çok etkilidir. Saç dökülmesi hem erkeklerin hem de kadınların problemidir. Son zamanlarda bu problem gittikçe de artmaktadır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu karanfil suyunun saç ...
  5. snur

Saç Dökülmesine Çözüm Canan Karatay

Saç dökülmesi birçok insan psikolojisini bozan etmenlerdendir. Menopoz sonrası yaşanan sıkıntılar, kansızlık, gebelik, troid hormonları, diyet, yanlış beslenme, vitamin eksikliği gibi nedenlerden saç dökülmesi ortaya çıkmaktadır. Prof. Dr. Canan Karatay saç dökülmesine çözüm Saç Dökülmesine İyi Gelen Formüller...
  6. FilizAkın

Bebeklerin İlk Saçı Ne Zaman Kesilmeli?

Bebeklerin bazıları gür saçlarla dünyaya gelirken bazıları ise tam tersi saçsız ya da seyrek saçlarla dünyaya gelebiliyor. Genelde de saçı az olan bebekler için ilerleyen dönemlerde anne ve babalar bebeğin saçının fazla ...
  7. medos

Saçlarda Beyazlamayı Azaltmak İçin Formül

Saç beyazlaması belki de özellikle bayanlar da yaşlanmanın ilk belirtisi olarak görünüyor fakat aslın da durum aslın da o kadar da abartılacak kadar değil bana kalırsa. Çünkü bilmemiz gereken ilk şey her Saç Dökülmesine İyi Gelen Formüller...
  8. medos

Saçlarda Beyazlamayı Azaltmak İçin Formül -1-

Saç beyazlaması belki de özellikle bayanlar da yaşlanmanın ilk belirtisi olarak görünüyor fakat aslın da durum aslın da o kadar da abartılacak kadar değil bana kalırsa. Çünkü bilmemiz gereken ilk şey her ...

Bu Sayfayı Paylaş