Rüzgar Erkoçlar'ın Çocuğu Olabilir mi

'Magazin - Dedikodu' forumunda Dima tarafından 27 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Dima

Dima New Member

Arkadaşlar yav çok merak ediyorum ya. Şimdi bu oğlan ( eski kiz ) daha ne diye hitap edeceğimi de bilmiyorum.

Evlenmiş kendisi bugün. Bir bayan ile :) kendisi damat oluyor.

Merak ettigim kısım şu; bunların çocukları olabilecek mi? Yani rüzgar erkoçlar tam anlamıyla erkek olabildi mi?

Benzer Konu :<<<-- Hamile Olup Çocuğu El Ağız Hastası Olanlar -->>>

Dima, 27 Eylül 2017 , Konu : Rüzgar Erkoçlar'ın Çocuğu Olabilir mi
  2. OxyGeN

OxyGeN Uyan Semt Halkı Mesajım Var

Sanmıyorum çocuğu olabileceğini sperm üretebilecek bir teknoloji daha çıkmadı diye biliyorum ama rüzgar erkoçlar'ın bence kadın olarak bir çocuğu olabilir ama erkek olarak çocuğu olamaz diye düşünüyorum. Allah affetsin ne günlere kaldık arkadaşlar bunların hepsi kıyamet alameti.

OxyGeN, 27 Eylül 2017 , Konu : Rüzgar Erkoçlar'ın Çocuğu Olabilir mi
  3. Gonca Gül

Gonca Gül New Member

Rüzgar Erkoçların röportajında çocuğu olabileceğinden bahsediyor dediğine göre çocuğu olabiliyormuş. Röportajdaki konuşmasını aynen aktarıyorum arkadaşlar.

Gonca Gül, 27 Eylül 2017 , Konu : Rüzgar Erkoçlar'ın Çocuğu Olabilir mi
  4. kubra.deniz

kubra.deniz New Member

Normal yollarla olması imkansız gibi bir açıklaması var kendi doktorunun. Çünkü bazı yerleri çalışmıyor. Sadece kök hücre ile falan olursa olurmuş. Onda da nasıl olacak anlamadım. Doktorunun açıklaması vardı. Son durum ne bilmiyorum. Ama evlendiğine göre boş da olmasa gerek :/

İlginç :confused:o_O

kubra.deniz, 28 Eylül 2017 , Konu : Rüzgar Erkoçlar'ın Çocuğu Olabilir mi
  5. zeysah

zeysah Semt Yazarı

Kizlar olsaydi bulunt ersoy un olurdu. Allah onu erkek digerinide kadin olarak yaratmis. Onlar ise ne yapmis Allah in verdigini begenmemis. Birde röportajinda Allah dan bahsediyo. Allah birde bu durumdab dolayi onlari odullendirir mi? Tabiki rabbim eger dilerse isterse hersey olabilir. Rabbim bizin çocuklarımızı esirgesin korusun bu durumlardan....

Ecrinyagmur bunu beğendi.
  6. Ecrinyagmur

Ecrinyagmur Daimi Üye

Evet kızlar ben de röportajını dinlemiştim çocugum olur ve bende çocuk istiyorum demişti belkide erkek hormonları vardır ama daha organı tam anlamıyla çalışıyormu ki ayyy hayal bile edemiyorum ya ne kadar igrenç bişey Allah affetsin yazık yazık Rabbim bizlerin evlatlarını korusun ;-)

zeysah bunu beğendi.
  7. Ecrinyagmur

Ecrinyagmur Daimi Üye

Screenshot_2017-09-29-13-31-30.png
    Kızlaaaaarrrr bakın evlenmiş Rüzgar-cık :) dügünü çok muhteşem olmuş bütün elitler katılmış yahu kurban olam niye kimse bişey demiyo bunlara hiç Allah korkusu kalmamış anam bunlarda vallahi yazık ya Rabbim hidayet versin inşallah. ....

8. terziceyda

terziceyda New Member

düğünden hemen sonraki gün de daha damatlığı çıkarmadan kuyumcuya gitmiş :D acelesine ne olduysa :eek::D

9. sabriye

sabriye Forum Okuru

Rüzgar Erkoçların doktoru konuştu! Çocuk sahibi olabilecek mi? - Akşam bu linkte doktoru açıklama yapmış. normal yollarla olmaz diye. ama anlamadığım birşey var. kök hücre ile bile olsa, sonuçta bu insan dişi olarak doğdu. bir dişi ile bir dişi nin dna'sı nasıl eşleşecek? doğaya aykırı değil mi? yani xy ve xx kromozomları bir birinden ayrı değiller mi :S

Yükleniyor...