KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILI GÜNCEL İŞ PLANI DOSYASI ÖRNEĞİ

'İş Hayatında Kadınlar' forumunda meldaakin tarafından 9 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. meldaakin

meldaakin New Member

Hanımlar merhaba,Vejetaryan lokantası açmak için kosgeb girişimcilik eğitimlerine katıldım ve katılım belgesi aldım bu konu ile ilgili KOSGEB'den destek almak istiyorum.5 ay önce işletmemin açılışını yaptım ve bu aralar kosgeb başvuru yapacağım ve bunun için bir iş planı dosyası hazırlamam var fakat konu hakkında biraz zorlanıyorum.lokanta veya cafe ile ilgili iş planı örneği gerekiyor bana yardımcı olabilir misiniz ?

Benzer Konu :<<<-- Tüp Bebek Tedavisinde Devlet Desteği -->>>

meldaakin, 9 Mart 2018 , Konu : KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILI GÜNCEL İŞ PLANI DOSYASI ÖRNEĞİ
  2. meldaakin

meldaakin New Member

Kendi kosgeb girişimci iş planımı iyi kötü bitirmek üzereyim fakat iş planında yer alan mali tabloları yapamıyorum bunu nasıl yapcam ?

meldaakin, 1 Nisan 2018 , Konu : KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILI GÜNCEL İŞ PLANI DOSYASI ÖRNEĞİ
  3. meldaakin

meldaakin New Member

Hanımlar merhaba bana gerektiği gibi size de gerekebilir burada kosgeb girişimci desteğ ile iş yeri açmak isteyenler için hazırlanmış iş planı örnekleri var.Bu iş planı örneklerinden sizde benim gibi yararlanıp kendi iş planınızı hazırlayabilirsiniz böylece danışmanlara iş planı hazırlatmak için ödeyeceğiniz 2-3 bin tl cebinizde kalır.Nasıl ama iyi mi ?

meldaakin, 24 Nisan 2018 , Konu : KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILI GÜNCEL İŞ PLANI DOSYASI ÖRNEĞİ
Yükleniyor...