Kayserili var mı?

'Tanışma Kaynaşma Bölümü' forumunda Sevilay_86 tarafından 3 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Sevilay_86

Sevilay_86 Member

Merhabalar arkadaşlar ben Kayseri den yazıyorum. Devamlı araştırmayı öğrenmeyi seven bir yapıya sahibim. Bilgi alışverişinde bulunmaya bayılırım. Burada araştırdığım konular hakkında sizi de aydınlatmak isterim ve merak ettiğim konularda da bana yardımcı olmanızı isterim. Sevgiler herkese☺️☺️

Benzer Konu :<<<-- Rahim Duvarı Kalınlaşması ve Gebelik -->>>

Sevilay_86, 3 Ekim 2017 , Konu : Kayserili var mı?
  2. nanni

nanni Active Member

Günaydın. Ben de Kayseri' den yazıyorum.:)

nanni, 4 Ekim 2017 , Konu : Kayserili var mı?
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. HekimKz

Rahim Duvarı Kalınlaşması ve Gebelik

Rahim yapısı; dışta olan periton tabakası, altında miyometrium tabakası ve en içte olan endometrium tabakası şeklindedir. Kadınlarda her ay beynin uyarması ile salgılanan hormonlar, rahmin en iç zarı olan endometrium rahmi gebeliğe Kayserili var mı...
  2. HkmDenisa

Rahim Sarkmasının Gebeliğe Etkisi Varmıdır?

Hamilelikte rastlanan rahim sarkması, düşük riskini arttıran önemli faktörlerdendir. Genelde iki ve daha çok hamilelik yaşayan kadınlarda görülen rahim sarkması, genital organları sabitleyen ve yerinde tutan bağların gevşemesi ve uzaması sonucu ortaya ...
  3. pelin

Uterus Septum Ameliyatı Olup Sorunsuz Gebe Kalabilen Varmı?

iyi akşamlar arkadaşlar. uterus septum yani perde ameliyatı geçirip ikinci ya da üçüncü gebeliğinde sorun yaşamadan hamileliğini tamamlayabilenler oldu mu? İnternette araştırdığım kadarıyla üst üste düşükler yaşanabiliyomuş. Kimi arkadaşlarda ameliyata gerek kalmadan Kayserili var mı...
  4. gonca22

Bebeğine Konjenital Hipotiroidi Teşhisi Koyulan Varmı?

iyi günler kızlar. Yenidoğan tarama testinde bebeğime konjenital hipotiroidi teşhisi koyuldu. Sağlık ocağında yapılan kan testinde de değer yüksek çıktı. Doktorumuz hormon hapı ve verdi ve 15 günlükten itibaren kullanmaya devam ediyoruz. ...
  5. Dima

Rahimi Kalp Şeklinde Olup Hamile Kalabilen Var mı?

iyi akşamlar, tecrübeli olanlara bi sorum olacaktı, yardımcı olursanız sevinirim. 3 defa düşük yaptım ve araştırmalara rağmen sebepleri bilinmiyor. Bi türlü bişey bulamadılar. Tahlil ve test sonuçlarım hep temiz çıkıyor. En son Kayserili var mı...
  6. Zeynepp

Doğumdan Sonra Adeti Başlayıp Geri Kesilen Varmı?

İyi akşamlar, 15 aylık bir bebeğim var ve doğumdan sonra da 7. ayımdan itibaren adet görmeye başlamıştım. 4 ay kadar düzenli adet olabildim ama son aylarda yine kesildi. Testte yaptım gebelik şüphesi ...
  7. pelin

Diş Çıkarırken Öksürük Şurubu Kullanan Varmı?

Merhaba, 8 aylık bir oğlum var. 6 aylıkken alt iki dişini çıkarması esnasında nezle belirtisi gibi bir hastalıkla dişleri çıktı. Şimdi de üst iki dişi çıkıyo ve yine öksürüp, grip hatta burnu Kayserili var mı...
  8. Deridime Derman

Doğumun Ardından Adet Görmeye Başlayıp, Sonrasında Kesilen Varmı?

Merhabalar, şuan 8 aylık bir bebeğim var ve doğumdan hemen sonra da 2 defa düzenli olarak adet gördüm ancak 4-5 aydır adet olamıyorum. Tedirgin olduğum için test yapmayı da denedim sonuç negatif ...

Bu Sayfayı Paylaş