Evlerin Yeni Trendi Anı Köşesi

'Dekorasyon Fikirleri' forumunda esra tarafından 20 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. esra

esra Moderator

İnsanların ailelerin her şeyden daha önemlidir. Hal böyle olunca o kadar güzel fikirler üretmeye başladılar ki. Herkes aile hatırasını yaşatmak için oldukça farklı yolla deniyor. Kimisi dövme yaptırıyor kimisi anı köşesi oluşturuyor.

Bende aileler için yapılan anı köşelerine birkaç örnek vermek istiyorum. Özellikle çerçevelerden yapılan anı köşeleri çok hoşuma gidiyor. Birde o kuru ağaçların dallarına takılan fotoğrafların kullanıldığı anı köşeleri var. Bu kadar farklı tasarım fikirleri varken sizde kendiniz ve aileniz için bir güzellik yapın ve evinizde anı köşenizi oluşturun. Bakalım sizin tasarım fikirleriniz nasıl olacak ;)

Benzer Konu :<<<-- Evlerin Yeni Gözdesi Yapay Şömine Modelleri -->>>

esra, 20 Ekim 2017 , Konu : Evlerin Yeni Trendi Anı Köşesi
  2. nisan

nisan New Member

Bende çok seviyorum özellikle de değişik boyutlarda ve çeşitli modellerde çerçevelerle anı köşesi oluşturmayı. Hatta salonumun yemek masası olan bölümüne ayna kullanmak yerine eskilerden şimdilere kadar her halimizin fotoğraflarından harika bir kolaj yaptım. Çerçeveler rengarenk, fotoğraflar rengarenk çok şirin bir köşe oldu.:)

nisan, 25 Ekim 2017 , Konu : Evlerin Yeni Trendi Anı Köşesi
    esra bunu beğendi.
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. esra

Evlerin Yeni Gözdesi Yapay Şömine Modelleri

Artık hayatımıza o kadar çok yakıt türü girdi ki, bununla birlikte de artık şöminelerde alternatif yakıt kullanımları arttı. Etanol şömine, gazlı şömine, yapay şömine ve elektrikli şömine derken birden fazla seçenek ortay Evlerin Yeni Trendi Anı Köşesi...
  2. esra

Evlerin Yeni Gözdesi Metal Duvar Dekoru

Hanımlar ne zamandır dikkatimi çeken fakat tam olarak nerelerde satıldığını bulamadığım metal duvar dekorlarından bahsetmek istiyorum. Ne zamandır kendi evime de almak istiyorum fakat bir türlü fırsat olmadı. Artık yavaş yavaş mobilya ...
  3. PortTaKAL

Yenidoğan Bebeğimin Uyku Esnasında Gözleri Kayıyor

kızlar 19 günlük bebeğim var ve uyku esnasında gözlerinin kaydığını farkettim. Uyumaya geçeceği anda gözünün sadece beyaz kısmı görünüyor. Göz kontrolümüzde 1 ay sonra. Ama ben tedirgin oldum bu durumdan. Bebeğinde aynı Evlerin Yeni Trendi Anı Köşesi...
  4. damla

Yenidoğan Uyku Sorunu İçin Ne Yapabilirim?

iyi akşamlar sevgili anneler. 1,5 aylık kızım var ve uyku sorunuyla başımız dertte. Kızımı uyutmakta sorun yaşıyoruz o kadar az uyuyorki yarım saat demeden uyanıyor. Çok fazla ağlayıp yorulmuşsa bi o zaman ...
  5. ECE

Yenidoğan Gaz Sancısı İçin Önerisi Olanlar

herkese iyi akşamlar kızlar, bebeğim 35 günlük oldu ve halen gaz sorunu yaşamaya devam ediyoruz. Sağlık ocağındaki ebemiz çörek otu yağı, kimyon yağı ve acı elma yağını karıştırıp karnına ve ayaklarına masaj Evlerin Yeni Trendi Anı Köşesi...
  6. aleyna

Yenidoğan Emzirme Sorunu Yaşayanlar

merhaba arkadaşlar, kardeşimin on günlük bebeği ilk başlarda çok güzel emiyodu. Tabi bikaç defa süt yetmediği için mecburen biberon ile mama vermek zorunda kaldık. Biberona galiba çok alıştığı için şuan emmeyi reddediyo ...
  7. FilizAkın

Down Sendromu Teşhisinde Yeni Dönem NIPT

Sağlıklı bir bebek ve anne için gebelik süresince yapılması gereken testler ile tetkiklerin önemi büyüktür. Çünkü annede ya da bebekte oluşabilecek hastalıklar ya da komplikasyonların erkenden tespit edilmesini sağlar. Hamileliğin onuncu haftasından Evlerin Yeni Trendi Anı Köşesi...
  8. FilizAkın

Yenidoğan Bebeklerde Hangi Mama Tercih Edilmeli?

Bebek maması seçiminde genelde annelerin ilk tercihi ekonomik olmasından yanadır. Ancak bazen ekonomik diye tercih ettiğiniz ürün bebeğinizde alerjik reaksiyonların görülmesine, sindirim sorunlarına veya gaz problemlerinin yaşanmasına neden olabilir. Peki, piyasada bulunan ...

Bu Sayfayı Paylaş