Elçin Sangu'dan Şok Barış Arduç Açıklaması!

'Magazin - Dedikodu' forumunda nezaket_li tarafından 2 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. nezaket_li

nezaket_li Semt Bilgesi

“Kiralık Aşk” dizisiyle gençlerin hayranlığını kazanan Elçin Sangu ve Barış Arduç ikilisinden magazin gündemine yine bomba gibi bir dedikodu haberi geldi. Peki, hala Gupse Özay ile birlikteliği devam eden Barış Arduç, hakkında çıkan iddialara ne yanıt verecek? Rol aldıkları dizide birbirlerine çok yakıştırılan ikili arasında neler yaşanıyor?

Barış Arduç’un yeni çalışmaya başladıkları film setinde, geceyi Elçin Sangu'nun odasında geçirdiği haberleri çok konuşuluyor. Çok sevilen ve geniş hayran kitlesi olan ikili yeni sinema filmi ‘Yanımda Kal’ın çekimleri için Heybeliada’da kurulan kampta objektiflere yakalandı. Sette yayıldığı öğrenilen bir dedikodu yüzünden iki ünlü isim zor anlar yaşadı. Bir gazetenin magazin köşesinde yazılan haberlere göre sevgilisi Yunus Özdiken ile telefonda kavga eden Elçin Sangu’nun ağlayarak odasına gittiği ve o gece kimseyle görüşmediği iddia edildi.

Ertesi sabah filmin çekimlerine devam etmek için Barış Arduç’un odasına giden set çalışanları uzun süre yakışıklı oyuncunun kapısını açmadığını söylemişler. Olayın can alıcı kısmıyla ilgili dedikodular ise buradan itibaren çıkmaya başlamış. Gece boyu sohbet ettikleri düşünülen ikiliyi gürültüler ele verirken, Barış Arduç’un Elçin Sangu’nun odasından çıkması da şaşırtıcı olmuş.

Set çalışanlarını karşısında görünce paniğe kapılan Sangu, erkek arkadaşıyla kavga ettiğini ve Barış’la dertleştiğini açıklamış. Ancak magazin gündemine yanlış yansıtılan haberle ilgili Elçin Sangu’nun konuyu yargıya taşıyacağı da gelen havadisler arasında. Gupse Özay'dan henüz yanıt gelmezken olaylar karışacak gibi :)
    hqdefault.jpg hqdefault.jpg

Benzer Konu :<<<-- Adet Söktürücü Soğan Suyu Kürü -->>>

nezaket_li, 2 Ekim 2017 , Konu : Elçin Sangu'dan Şok Barış Arduç Açıklaması!
  2. Ecrinyagmur

Ecrinyagmur Daimi Üye

Ayyu kızlar ben bunları yakıştırıyorum ya olsunlar olsunlar bence bunlar sevgili olsunlar:)zaten barış'la gupse hiç yakışmıyolardı ;)valla öyle bişey varsa ben sevinirim haa:)

Ecrinyagmur, 2 Ekim 2017 , Konu : Elçin Sangu'dan Şok Barış Arduç Açıklaması!
    nezaket_li bunu beğendi.
  3. HekimKz

HekimKz New Member

Gupse özay candır
    Elçin Sangu heyecandır :p:p

HekimKz, 2 Ekim 2017 , Konu : Elçin Sangu'dan Şok Barış Arduç Açıklaması!
  4. Trinity

Trinity New Member

Gupse Özay'ın filminin tanımına Barış Arduç katılmamış. Yine ayrıldılar haberleri vardı. Bence kabak tadı verdi bunların ilişkisi. Yürümeyecek heralde. Zaten Gupse, Barış Arduç'a pek yakışmıyo. Bide şimdi yine kilo almış falan gerçi veriyomuş ama deliha rolü kızın gerçek hayatına yansımış gibi Barış iyi katlanıyo :D sempatik olabilir ama bence Elçinin yanında sönük kalıyo

Trinity, 5 Ocak 2018 , Konu : Elçin Sangu'dan Şok Barış Arduç Açıklaması!
Yükleniyor...