El emeği göz nuru satılık hırka

'Örgü Satışı' forumunda Sevgi tarafından 11 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Sevgi

Sevgi New Member

kızlar el emeği göz nuru ile ördüğüm hırkayı satıyorum malatya içinde elden teslim yapılır. Şehir dışı gönderimlerde kargo alıcıya aittir. Hırka için istediğim fiyat 25TL lütfen ciddi alıcılar ulaşsın..

sevimli-orgu-bebek-yelek-modelleri.jpg

Benzer Konu :<<<-- Bebeğinizle Birlikte Uyumanın Faydaları ve Sakıncaları Nelerdir? -->>>

Sevgi, 11 Eylül 2017 , Konu : El emeği göz nuru satılık hırka
    zeysah ve Semt Bekçisi bunu beğendi.
  2. gonca22

gonca22 New Member

özelden numaranızı atar mısınız sevgi hanım?

gonca22, 12 Eylül 2017 , Konu : El emeği göz nuru satılık hırka
  3. Sevgi

Sevgi New Member

merhaba gönderdim

Sevgi, 12 Eylül 2017 , Konu : El emeği göz nuru satılık hırka
  4. zeysah

zeysah Semt Yazarı

Sevgi hanim ben kacirdim hirkayi sanirim. :( baska var mi yada siparis aliyor musunuz? Birde ayni fiyattan mi sattiniz yoksa pazarlık payiniz var mi?

zeysah, 27 Eylül 2017 , Konu : El emeği göz nuru satılık hırka
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. güzelkadın

Bebeğinizle Birlikte Uyumanın Faydaları ve Sakıncaları Nelerdir?

Her anne bebeği doğduğu andan itibaren ondan ayrılmak, bir an yalnız bırakmak istemez. Özellikle de geceleri acaba uyandı mı, acıktı mı, ağladı mı kaygılarıyla bebeğini hemen müdahale edebileceği şekilde yanında yatırmak ister. El emeği göz nuru satılık hırka...
  2. meldaakin

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILI GÜNCEL İŞ PLANI DOSYASI ÖRNEĞİ

Hanımlar merhaba,Vejetaryan lokantası açmak için kosgeb girişimcilik eğitimlerine katıldım ve katılım belgesi aldım bu konu ile ilgili KOSGEB'den destek almak istiyorum.5 ay önce işletmemin açılışını yaptım ve bu aralar kosgeb ...
  3. deko15

Gümüş Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gümüş kolye alırken, iki farklı açıdan ürünü incelemenizi öneririz. Bunlardan ilki kişisel, diğeri ise güvenilirlik açısından ele alınması gereken kriterlerdir. Öncelikle gümüş bir aksesuar seçimi yapılırken, hediye edilecek kişinin takı tercihlerini çok El emeği göz nuru satılık hırka...
  4. lalezarrr

selinshoes.com dolandırıcı

selinshoes instagram sayfasından ayakkabı siparişi verdim ödemeyi aldı telimi engelledi. Kimseye tavsiye etmem alışveriş yapıpda benim gibi ...
  5. seda8

Rahim Zarı Yaşlanması ve Gebelik

merhabalar. çocuk sahibi olmak istediğim için aşılama tedavisi görüyorum ve adetime 1 hafta kalan doktor kontrolüm vardı. Kontrol sonrası doktor yumurtaların geliştiğini ama buna oranla da rahim zarının yaşlandığını söyledi. Bu ay El emeği göz nuru satılık hırka...
  6. HekimKz

Rahim Duvarı Kalınlaşması ve Gebelik

Rahim yapısı; dışta olan periton tabakası, altında miyometrium tabakası ve en içte olan endometrium tabakası şeklindedir. Kadınlarda her ay beynin uyarması ile salgılanan hormonlar, rahmin en iç zarı olan endometrium rahmi gebeliğe ...
  7. HkmDenisa

Rahim Sarkmasının Gebeliğe Etkisi Varmıdır?

Hamilelikte rastlanan rahim sarkması, düşük riskini arttıran önemli faktörlerdendir. Genelde iki ve daha çok hamilelik yaşayan kadınlarda görülen rahim sarkması, genital organları sabitleyen ve yerinde tutan bağların gevşemesi ve uzaması sonucu ortaya El emeği göz nuru satılık hırka...
  8. CokalatKız

Bebeğinin İşitme Testi Olumsuz Çıkan Anneler

arkadaşlar 4 aylık bebeğim var ve ilk doğduğunda yapılan işitme testinden kaldı. Daha sonra abr bera testleri yapıldı maalesef onda da olumsuz sonuç aldık. Ama genetik olarak ailede kimsede işitme engeliyle alakalı ...

Bu Sayfayı Paylaş