Dominos pizza büyük boy kampanyası

'İndirim Kuponları' forumunda Semt Bekçisi tarafından 8 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Semt Bekçisi

Semt Bekçisi Semt Başkanı Site Yetkilisi

Pizza sevenler için süper bi kampanya. Büyük boy pizzalar 13.90 TL. Sosyal pizza, vejeteryan pizza, bol beşli, sucuk sever pizzalarda büyük boy pizzalarda internetten sipariş verip şubeye gidip almanız lazım. Yani gel al da bu kampanya geçerli. Siparişi adrese gönderirseniz olmuyor. Geçenlerde sipariş verip almıştım. Bi gün sonra tekrar verdim tam şubeye gittim ki 46 lira yazıyor. Meğerse gel al olarak vermemişim az kalsı. 33 lira çıkacaktı cepten :)

Mobil uygulamadan veya siteden sipariş verebilirsiniz.

Benzer Konu :<<<-- Küçük Balkonlarınız İçin Büyük Çözümler -->>>

Semt Bekçisi, 8 Eylül 2017 , Konu : Dominos pizza büyük boy kampanyası
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. esra

Küçük Balkonlarınız İçin Büyük Çözümler

Bazı arkadaşlarımın evine gittiğimde çok imreniyorum. Kocaman balkonları var ve istedikleri gibi tasarlayabiliyorlar. Kimi yemek masası koymuş, oturma grubu koymuş kimi paletlerden kendine yer döşemesi yapmış, kimi resmen çiçek bahçesinde çevirmiş ve Dominos pizza büyük boy kampanyası...
  2. esra

Minik Mutfaklar İçin Büyük Çözümler

Ah kadınlarımız. Günlerinin neredeyse tamamını mutfakta geçirirler. Ev halkına yemek yapmak hizmet etmek onlar için büyük mutluluktur. Peki bizi bu kadar mutlu eden ev hanımlarının da mutlu olmaya ihtiyacı yok mu sizce? ...
  3. Serenay

3 Ayda 20 kilo verdim büyük başarı! Nasıl mı?

İyi günler arkadaşlar sizlere arkadaşlarıma sinirlenip kilo vermek konusunda nasıl hırs yaptığımı anlatacağım benim hayatım ya da yaşadıklarım sizlere birer örnek olsun çünkü inanın çevreden aldığınız yorumlar tepkiler psikolojik anlamda sizi çok Dominos pizza büyük boy kampanyası...

Bu Sayfayı Paylaş