Doğal Yağları Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

'Cilt Bakımı' forumunda medos tarafından 15 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. medos

medos Moderator

Cildiniz de kullandığınız doğal yağlara ya da satın aldığınız bir cilt bakım ürününün içerisin de bulunan yağlara da oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Yani cildiniz de kullandığınız her cilt bakımı ürününün içeriğin de ne bulunduğuna dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın.

Doğal yağ ürünlerini kullanırken ya da satın alırken dikkat etmeniz gerekenler ise şöyle;
    • Eğer bir cilt bakımı ürünü içerisin de yağ kullanmak yerine tek başına olan bir yağ ürününü cildiniz de kullanacaksanız mutlaka en iyi olan ürünü seçmeniz gerekiyor.
    • Doğal yağ diye satılan her ürüne hemen güvenip almamanızı öneririm. İçerik listesini dikkatli okumaya özen gösterin.
    • Doğal yağları cildiniz de kullanmadan önce ufak bir bölge de deneyerek reaksiyon alıp almayacağınıza bakın ve daha sonra ürünü cildiniz de kullanmaya başlayın.

Benzer Konu :<<<-- Doğalgaz faturamı nasıl düşürebilirim? Doğalgaz Tasarrufu şart -->>>

medos, 15 Kasım 2017 , Konu : Doğal Yağları Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. aleyna

Doğalgaz faturamı nasıl düşürebilirim? Doğalgaz Tasarrufu şart

arkadaşlar doğalgazı geçen yıl çok fazla ödedik. aynı binada bir alt komşum benden hep daha az ödüyordu ve bizim evde 4 kişi yaşarken onlarda 5 kişi yaşıyor. ben 300 öderken o 200 Doğal Yağları Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar...
  2. esra

Doğal Doğum ile Normal Doğum Arasındaki Farklar

Doğum süreci oldukça meşakkatli bir süreçtir. Anne adayları korkuları ve tedirginliklerini yenmek için hamileliğin ilk gününden itibaren kendi içlerinde fırtınalı bir zamana başlarlar. Doğum şeklini tercih etmek bazen sizin elinizde olmayabilir. Bebeğin ...
  3. esra

Doğal Doğum Nedir?

Son zamanlarda ülkemizde sezaryen doğumların bu kadar arttığı sırada duyduğum doğal doğum yöntemi beni çok şaşırttı. Normal doğumdan farklı olan bu yöntem esas olarak annenin vücuduna ve bebeğine güvenmesine dayalı. Bu yöntem Doğal Yağları Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar...
  4. medos

Tırnak Mantarı İçin Doğal Çözüm

Ayak mantarından daha kotu olan bir şey daha var ki o da tırnak mantarı. Oldukça rahatsız edici olan tırnak mantarı hava koşulları, vücuttaki bazı vitamin eksiklikleri ve temizliğin tam olmaması nedeni ile ...
  5. medos

Cildi Sıkılaştırıcı Doğal Maske

Özellikle ileriki yaşlar da cildinizin sarkmaması ve daha sıkı bir görüntü oluşturması için kullanabileceğiniz en güzel maske cildi sıkılaştırıcı özelliği olan salatalık maskesidir. Salatalığın cilde olan faydası zaten bilinen bir şeydir. Bu Doğal Yağları Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar...
  6. medos

Kuru Ciltler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır

Kuru ciltlerinizden şikayetçi olduğunuza eminim. Çünkü benim de cildim kuru ve bu durum beni oldukça rahatsız ediyor. Elimi yüzüme değdirdiğimde ki o kuru his bile rahatsız olmama neden oluyor. Mesela kuru ciltli ...
  7. medos

Doğal Saç Maskesi Tarifi

Erkekler de, bayanlar olarak bizler de saç bakımına oldukça özen gösteriyoruz. Saçlarımızın yağlı ve kirli gözükmesini hiç birimiz istemeyiz. Şekil almayan saçlar, jöle ya da saç spreyi kullanmaktan yıpranmış saçlarla da kendimizi Doğal Yağları Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar...
  8. esra

Doğal Ahşap Yatak Fiyatları

Bu yatakların görüntüsü o kadar güzel ki fiyatlarının da çok pahalı olduğunu düşünüyordum. Küçük bir fiyat araştırması yaptım fakat Türkiye’de bu yataklardan maalesef üreten yerler yok. İnsan bu kadar güzel yatağın fiyatının ...

Bu Sayfayı Paylaş