Dilsiz Uşak Koçtaş’ta ne kadar?

'Ev Dekorasyonu' forumunda esra tarafından 8 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. esra

esra Moderator

Daha çok beylerin kullandığı ve ceketlerinin ütüsünün bozulmaması için özenli bir şekilde astıkları ahşap askılığın adının dilsiz uşak olduğunu duyunca gerçekten çok şaşırmıştım. Dilsiz uşağın ne anlama geldiğini bilmediğim için bende bir tahmin yürüttüm ve beylerin işlerini konuşmadan yaptığı için olduğunu düşündüm.

Sonuçta beyler konuşmayan ve hizmet edenlerden hoşlanırlar. Şimdi bu yazımı beyler okuyorsa bana çok kızacaklarını düşünüyorum :) Neyse kızmasınlar ben sadece mübalağa etmek istedim :)Konu çok dağılmadan hemen toparlayalım ve bu dilsiz uşağın fiyatlarından bahsedeyim. Dilsiz uşaklarımız o kadar kullanışlı ki özellikle takım elbiseyi çok kullananlar için gerçekten kurtarıcı. Takım elbise kullananlar bilirler ceketlerini normal askıya astıkları zaman askı izi olur ve ceketteki dalgalanmalar belli olur. Bunu önlemek için en kullanışlı askı dilsiz uşaktır.

Benzer Konu :<<<-- -->>>

Dilsiz Uşak
    Dilsiz Uşak/ ÜRÜNLERİMİZ- Sakalar Askı; Elbise, ceket, takım,otel ...
    Hermes`den Dilsiz Uşak -
    Adore Dilsiz Uşak Krom HMD-135 | Koçtaş
    Dilsiz uşak satın almak isterseniz..
    Evinizde ya da Ofis Ortamında Kıyafetlerinizin Düzenli Kalmasını ...
    X Trendy Dilsiz Uşak - Ayaklı Aynalı Takı Ve Aksesuar Dolabı Fiyatı

Dual Krem Dilsiz Uşak
    Primanova Dilsiz Uşak Beyaz
    Adore Dilsiz Uşak Krom HMD-140 | Koçtaş
    esra, 8 Ekim 2017 , Konu : Dilsiz Uşak Koçtaş’ta ne kadar?
  2. esra

esra Moderator

Dilsiz uşağın sadece ofislerde kullanıldığını sanmayın sakın. Artık hanımlar özellikle evin girişlerinde yada yatak odalarında dilsiz uşakları kullanıyorlar. Birde dilsiz uşaklar sadece ahşaptan yapılmıyor. Daha modern bir görüntü sevenler dilsiz uşakları alüminyumdan yaptırıyor. Buda ahşap sevmeyenler için bir alternatif olabilir.

3. esra

esra Moderator

Ayrıca gençler özelliklede genç kızlar odalarına ferforje dilsiz uşak alarak yeni bir akım oluşturdular. Aynalı dilsiz uşakların belki de tasarımına destek olan bu genç kızlarımızdır ne dersiniz J şaka bir yana aynalı dilsiz uşaklar o kadar kullanışlı ki artık neredeyse mobilya satan her mağazada bulmamız mümkün. En uygun fiyatlısının Koçtaş’ta olduğunu söyleyebilirim. 155 TL’den başlayan ahşap dilsiz uşakların kalitesine göre fiyatları değişiyor. Ferforje yada metal olanlarda ise fiyatlar 120 TL’den başlıyor. Sizin de beğendiğiniz yada kullandığınız dilsiz uşaklarınız varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

4. Ecrinyagmur

Ecrinyagmur Daimi Üye

Aman Yarabbim dilsiz uşakda neymiş diyodum ki bende meger bizim ofis askılıgının adıymış..acaba bu dilsiz uşagın adını kim koydu??kesin karadenizli bi iş adamı yaptı bunu adıda bu olacak dedi sürdü piyasaya bi yenilik oldu.. Ne kadar ilginç şeyler çıkıyor vallahi ben yetişemiyorum artık:)cahil kalmışsın diyecekler diye korkuyorum ama benim suçum yok ki malum piyasa sürekli gelişiyor yenileniyor bizde peşinde koşturuyoruz:)

Ecrinyagmur, 11 Ekim 2017 , Konu : Dilsiz Uşak Koçtaş’ta ne kadar?
  5. esra

esra Moderator

Bende bu ismi ilk duyduğumda önce benimle dalga geçiyorlar sanmıştım fakat çok ciddilermiş :D Bana ismi çok garip gelmişti ve bunu nereden geldiğini şöyle bir araştırayım dedim. Fakat maalesef bununla alakalı bir konu bulamadım. Lakin aklımın bir köşesinde duracak bir gün mutlaka bu ismin nereden geldiğini bulacağım o zamanda sizinle mutlaka paylaşırım ecrin yağmur hanım :)

6. annemarrie

annemarrie New Member

Demek ki lazlar cikarmis bu usagu:Dbende ilk defa duydum ya cok komikmis ismi. Yazilanlari okuyunca yuzumde oyle bir tebessum belirdi ki eşim noluyo neden siritiyon dedi. Bende dilsiz usaga guluyorum dedim. Oda neymis diyo. Bakinca oda benim gibi siritti:D

Ecrinyagmur bunu beğendi.
  7. esra

esra Moderator

Bu yazıyı yazarken bende eşime dilsiz uşak alalım dedim suratıma baktı benimle dalgamı geçiyorsun dedi :) yazılanları okutunca bir an inceden inceye bana laf çarpıyorsun sandım diyor :D:D dilsiz uşaktan çok sonra oturup bir saat onun için güldük :D:D ah şu erkekler

Bu Sayfayı Paylaş

Son Konular