Burun estetiğim Tolga Yener!

'Estetik' forumunda melekduran tarafından 2 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. melekduran

melekduran New Member

Arkadaşlar tam 2 ay önce Milano Klinikte burun ameliyatı oldum okadar korkuyla endişeyle bi anlık kararla verilmiş bi karardı ki benim için ama şimdi iyiki vermişim öyle bir karar diyorum. o geniş kemerli burnum gitti yerine kucucuk bi burun geldi okadar doğal ki kimse farkedemıyo sımdı bıle hiç morarmam ağrım olmadı yazılanları okuyorum da heralde burası benim şansımmış Teşekkürler Milano Klinik teşekkürler Tolga Yener! :)

Benzer Konu :<<<-- Bebeklerde Burun Tıkanıklığından Kaynaklanan Hastalıklar -->>>

melekduran, 2 Mart 2018 , Konu : Burun estetiğim Tolga Yener!
Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. FilizAkın

Bebeklerde Burun Tıkanıklığından Kaynaklanan Hastalıklar

Bebeklerde sıklıkla görülen burun tıkanıklığı tedavi edilmediği takdirde fiziksel ve zihinsel bazı problemlere yol açabiliyor. Dikkat dağılması, kişilik değişikliği, öğrenme güçlüğü gibi sorunlar görülen rahatsızlıkların bazıları. Hatta bazı durumlarda zeka geriliğine bile Burun estetiğim Tolga Yener...
  2. halisedemir

Bebeklerde Burun Tıkanıklığının Zararları

Yeni doğan bebek annelerin sıkıntılarından burun tıkanıklığı, bebeklerin doğumundan itibaren ilk bir yıl içerisinde sık sık görülür. Burnu tıkalı bebekler rahat nefes alamadığı için huzursuz olduklarından beslenmelerinde de sorun yaşanabilir. Uzmanlara göre bebeklerin ...
  3. medos

Burun Üzerindeki Siyah Noktalar İçin Çözüm

Siyah noktalardan şikayetçi olmayan bayan sayısı oldukça az ki hatta erkekler bile siyah noktalardan oldukça şikayetçi. Tabi bende şikayetçiydim bu durumdan burnumda çıkan siyah noktalar gözüme oldukça rahatsız edici geliyordu ve kapatmak Burun estetiğim Tolga Yener...
  4. HkmDenisa

Gebelikte Burun Kanamasına Karşı C Vitamininin Önemi

Gebelikte en sık yaşanan şikayetlerden birisi de burunda tıkanıklık hissi ve burnun sıklıkla kanamasıdır. Kanamaların nedeni gebelik sırasında artan östrojen ve progesteron hormonlarının burnun iç dokusuna kan akımını artırarak, yumuşamaya ve şişmeye ...
  5. nanni

Gebelikte Burun Kanaması. Hamlelikte burun kanaması neden olur?

Gebelikte Burun Kanaması. Hamlelikte burun kanaması neden olur? Hamileyken burun kanamasını durduramıyorum? Gebelikte sürekli burnum kanıyor. Annenin gebelik durumunun başlaması ile birlikte vücutta oluşan ilk değişiklik, hormonların artması diyebiliriz. Hormonların salgılanmasındaki farklılık ve Burun estetiğim Tolga Yener...
  6. nanni

Bebeklerde burun tıkanıklığı nasıl geçer? Bebeklerde burun tıkanıklığına kesin çözüm.

Bebeklerde burun tıkanıklığı nasıl geçer? Özellikle çok küçük bebekler ağızlarından nefes alabilmeyi tam öğrenemedikleri için burun tıkanıklıklarında çok rahatsız olmaktadırlar. Bebeklerin burnu tıkalı ise nefes alamadıklarından dolayı sürekli ağlama krizlerine girebilirler. Anne ve ...
  7. Küçümen Kız

burun ameliyatı sonrası ağrı normal mi

kızlar çok yakında burun ameliyatı olacağım. Estetik burun ameliyatı ile burnumdaki yamukluk düzeltilecek fakat ben şu an çok korkuyorum ameliyat olacağım için. Ameliyat sırasında doktor bana törpü yapılacağını söyledi. Bende bundan dolayı Burun estetiğim Tolga Yener...
  8. snur

Burun Estetiği Öncesi/Sonrası Fotoğraflar

Merhaba arkadaşlar. Bu forum burun estetiği yaptırıp, başkalarına da tavsiye etmek için açtım. Burnunuzun önceki ve sonraki fotoğrafını paylaşarak kararsız kalanlara yardımcı ...

Bu Sayfayı Paylaş