Burcunuz ne? En çok hangi burç çıkacak

'Astroloji - Burçlar' forumunda ava tarafından 10 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

?

Burcunuz nedir

1. Koç

0 oy
    0.0%
  2. Boğa

0 oy
    0.0%
  3. İkizler

1 oy
    16.7%
  4. Yengeç

0 oy
    0.0%
  5. Aslan

0 oy
    0.0%
  6. Başak

1 oy
    16.7%
  7. Terazi

1 oy
    16.7%
  8. Akrep

0 oy
    0.0%
  9. Yay

1 oy
    16.7%
  10. Oğlak

0 oy
    0.0%
  11. Kova

2 oy
    33.3%
  12. Balık

0 oy
    0.0%
  1. ava

ava Member

ava, 10 Eylül 2017 , Konu : Burcunuz ne? En çok hangi burç çıkacak
  2. Semt Bekçisi

Semt Bekçisi Semt Başkanı Site Yetkilisi

benim de kova - yükselen burcum da akrep :)

Semt Bekçisi, 10 Eylül 2017 , Konu : Burcunuz ne? En çok hangi burç çıkacak
  3. Jaweed

Jaweed New Member

1 aralık doğumluyum :) YAY ;)

Jaweed, 12 Eylül 2017 , Konu : Burcunuz ne? En çok hangi burç çıkacak
  4. Nazlı90

Nazlı90 New Member

Terazi
    Yükselen : koç

Nazlı90, 12 Eylül 2017 , Konu : Burcunuz ne? En çok hangi burç çıkacak
  5. zeysah

zeysah Semt Yazarı

Ikizler burcundayim yukselenimde terazi. :) sanirim ikizler cok. Yukarida oylar oyoe gosteriyor.

6. banu

banu New Member

Aaaa bende ikizler burcundayim zeysah. Evet ikizler cok gorunuyor. Ama ben yukselenimi bilmiyorum. Nasil hesaplaniyor onu da bilmiyorum:(

7. zeysah

zeysah Semt Yazarı

Selam burctasim evet bende oyle tahmin etmistim. Bizim burclari pek sevmezler ama Allah tan cogunlukluyuz .yukselen burcun icin doğum saatin gerekiyor. Sen bana tam olarak dogum saatini ve gununu yazarsan ben sana hesaplar yukselen burcunu soylerim.

Yükleniyor...
Benzer Konular
  1. güzelkadın

Bebeğinizle Birlikte Uyumanın Faydaları ve Sakıncaları Nelerdir?

Her anne bebeği doğduğu andan itibaren ondan ayrılmak, bir an yalnız bırakmak istemez. Özellikle de geceleri acaba uyandı mı, acıktı mı, ağladı mı kaygılarıyla bebeğini hemen müdahale edebileceği şekilde yanında yatırmak ister. Burcunuz ne En çok hangi burç çıkacak...
  2. güzelkadın

Şampuan Nedir? Nasıl Yapılır? İçeriği ve Tarihçesi

Eskiden saçların temizliği için kullanılan kalıp sabunların yerini günümüzde şampuanlar almıştır. Kuru, yağlı, ince telli, kalın telli ve kıvırcık gibi daha birçok saç çeşidi için yapılmış şampuanlar vardır. Saç tipinize uygun kullandığınız ...
  3. meldaakin

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILI GÜNCEL İŞ PLANI DOSYASI ÖRNEĞİ

Hanımlar merhaba,Vejetaryan lokantası açmak için kosgeb girişimcilik eğitimlerine katıldım ve katılım belgesi aldım bu konu ile ilgili KOSGEB'den destek almak istiyorum.5 ay önce işletmemin açılışını yaptım ve bu aralar kosgeb Burcunuz ne En çok hangi burç çıkacak...
  4. deko15

Gümüş Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gümüş kolye alırken, iki farklı açıdan ürünü incelemenizi öneririz. Bunlardan ilki kişisel, diğeri ise güvenilirlik açısından ele alınması gereken kriterlerdir. Öncelikle gümüş bir aksesuar seçimi yapılırken, hediye edilecek kişinin takı tercihlerini çok ...
  5. melekduran

Burun estetiğim Tolga Yener!

Arkadaşlar tam 2 ay önce Milano Klinikte burun ameliyatı oldum okadar korkuyla endişeyle bi anlık kararla verilmiş bi karardı ki benim için ama şimdi iyiki vermişim öyle bir karar diyorum. o geniş Burcunuz ne En çok hangi burç çıkacak...
  6. külkedisi

Çatlatma İğnesi ile Progestan Kullanıp Hamile Kalanlar

merhabalar aralık ayının son haftasında çatlatma iğnesi vuruldum ve ardında doktorum bikaç gün sonra progestan kullanmaya başlamamı söyledi. Ayrıca sabah akşamda fitil kullanıyorum. Ayın 25-26'sı gibi test yaptırmamı söylemişti. Ay sonu geldi ...
  7. ada6338

Sarılık Tedavisi İçin Öneriler

iyi akşamlar tecrübeli anneler yardımınızı ihtiyacım var. 10 günlük bebeğim var ve doğduğu günden beri sarılık geçiriyor. Bizim için sınır 17-18 miş biz 19.5 değerden dolayı 1 gün hastane de yatmak durumunda Burcunuz ne En çok hangi burç çıkacak...
  8. HekimKz

Rahim Sarkmasının Nedenleri ve Tedavisi

Rahim sarkması genellikle çok fazla hamilelik yaşayan ve zor doğum yapan kadınlarda daha sık görülse de, nadiren hiç doğum yapmayan kadınlarda da bu hastalığa rastlanabiliyor. Kasık bölgenizde basınç hissi ve idrar kaçırma ...

Bu Sayfayı Paylaş