>

Yılmaz Morgül, Elendikten Sonra İlk Defa Konuştu

Survivor yarışmasından elendikten sonra hiç konuşmayan ünlü sanatçı sessizliğini sonunda bozarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türk Sanat Müziğinin usta isimlerinden olan Yılmaz Morgül’ün Survivor yarışmasına katılması ve burada se4rgilemiş olduğu performansı ile çok konuşulmuştu. Survivor ’un 9. Haftasında sanatçının adadan elenmesi ve arkasından derin sessizliğe bürünmesi hakkında birçok dedikoduları da beraberinde getirmişti.

‘’YARIŞMA İÇİN İSTİARE YAPTIM’’

Sanatçıya sorulan sorular üzerine bu yarışma programına nasıl katıldığını anlattı. İsmen birbirlerini bildiklerini fakat hiç karşı karşıya gelmediklerini Acuna ise kendisini Seba Tümer’in önerdiğini belirtti. Annesini kimseye emanet edemediğini belirten sanatçı Acunu kendi ailesi gibi gördüğünü ve teklifi kabul ettiğini belirtti. Yarışmaya gitmeden önce ise istiareye yattığını belirtti.

‘’HERKEZ YAPAMAZ DİYE DÜŞÜNDÜ’’

‘Herkes beni çıt kırıldım kibar biri düşünüyordu fakat be adam gibi adamım’ diyen sanatçı adaya yardım vakıfları için en çok gittiğini açıkladı. Yarışmaya gitmeden kendini bir öğün yemeye alıştırdığını belirten sanatçı artık her şeyin kıymetini ise daha çok bildiğini belirtti. ‘’Yarışma programı sayesinde herkes beni tanıdı kim olduğumu öğrendi adamın dibiyim erkekliğin kitabını yeniden yazacağım’’. Kendimi göstermek için adaya gittiğini belirten Morgül en çok unutamadığı an ise kuru fasulyeyi kazandıkları ödül oyununu asla unutamadığı belirtti.

 

 

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar