>

Taşırmadan Oje Nasıl Sürülür?

Taşırmadan oje sürmenin püf noktalarını sizlerle paylaşmak istedik.

Bir Pazar akşamından herkese Merhaba,


 ‘Taşırmadan oje nasıl sürülür?’ sorusu bütün kızların her zaman merak konusu olmuştur. Ojenin kurumasını beklemeyelerin ise ilk denemelerinde parmakları bile oje olmuştur. Alışana kadar ojeyi sürekli sileceğiniz için asetonu çok çabuk bitirebilirsiniz. 


Bugün sizlere oje sürmenin inceliklerinden bahsedeceğiz. Taşırmadan oje nasıl sürülür adlı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Oje işlemine başlamadan önce elinizin altına bir tane kağıt yerleştirmenizi öneriyoruz. Böylece oje  etrafınızı kirletmeyecektir. Ojeyi iki kat sürerseniz çok daha güzel duracaktır. İlk kat ojeyi sürerken fırçanın bir tarafını sıyırın, fırçanın diğer tarafında kalan oje ilk kat için yeterli olacaktır. Oje sürmeye tırnağın orta kısmından başlamaya dikkat edin. Ojeyi sonra tırnağınızın üst kısmına, en son da yan kısımlarına sürün. Yan taraflara ojeyi sürerken oldukça dikkatli davranın. İkinci katı sürerken de ilk kata göre fırçada daha fazla oje bulundurmanınz gerekiyor. Bu sefer fırçanızı daha hafif dokundurarak ilk kattaki işlemleri uygulayın.

 

Base Coat kullanıyorsanız oje uygulamadan önce Base Coat u uygulayıp kuruduktan sonra tırnak etiyle arada azıcık pay bırakıp tırnağın ortasından başlayarak ...
Ellerimizi favori kremimizle kremliyoruz, tırnak etlerimizi yumuşatıyoruz.Kremin tırnaklara değmemesine özen göstermeliyiz aksi halde sağlıksız bir oje ...
Taşırmadan oje nasıl sürülür?
Oje nasıl sürülür?
Kusursuz Oje Sürme Seti Nail Perfect Ürün Özellikleri
Ojenin daha opak ve canlı görünmesi için ikinci katı uyguluyoruz.
oje sürmek, oje nasıl sürülür, oje sürmenin püf noktaları, oje sürmenin ipuçları,
Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar