>

Rıza Esendemir’den Çarpıcı Açıklama

Kamaralara geçtiğimiz gece başka kadınla yakalanan Rıza Esendemirin, açıklamaları şaşkınlık yarattı.

Mutlu bir aşkla başlayan ve evlilikle sonuçlanan Rıza Esendemir ve İrem Derici çiftinin ani boşanma kararı herkeste şok yaratmıştı. Birbirlerini her fırsatta çok âşık olduklarını belirten çiftin aniden boşanması ise herkeste merak konusu olmuştu. İrem derici yaptığı açıklamada eşi ile fındıkkabuğunu doldurmayacak bir sebepten boşandıklarını açıklarken kulisten çıkarken üzerindeki bornozdan çıkan kavganın inatlaşmaya döndüğü ve bu yüzdende ayrıldıklarını belirtmişti.

 

Geçtiğimiz akşam cihangirde bir mekân çıkışı kamaralara yakalanan eski eş rıza Esendemir yanındaki bayanın kim olduğu sorularının sorulması üzerine açıklama yaptı. Yanındaki bayanın “Kardeşim diyeceğim kadar yakın dostumdur ”diye cevap verdi. Eski eşi İrem Derici hakkındaki sorulara ise eski eşi ile kanlı bıçaklı ayrılamadıklarını halen dostluklarının ise sürdüğünü belirtirken kendisinin ilk kez boşanmadığını açıkladı.

 

İrem’le aramıza kimse girmesin diyen Esendemir, İrem’in başına bir şey gelse ilk ben koşarım benim başıma bir şey gelse eminim oda koşar dedi. Bu açıklama ile kalmayıp hatta eski eşi ile belki ilerde barışıp çocuk bile yapabileceklerini açıklayan Esendemir, ileride ne yaşanacağı hiç belli olmaz dedi.

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar