>

Muazzez Ersoy Şoförüne Âşık Oldu!

'Nostalji kraliçesi' Muazzez Ersoy'un kendi şoförüne âşık olduğu ve şoförü Hakan Saraç’la aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

''İŞTE BENİM YENİ SEVGİLİM''

Ünlü sanatçı Muazzez Ersoy’un en son 2005 yılında Galatasay’ın eski yöneticisi Fatih Gökşen’le aşk yaşadığı bilinirken sanatçının, aradan geçen 11 yıl boyunca hayatına kimse girmedi. Bugünlerde iddia edilen dedikodulara göre Ersoy’un şoförü ile aşk yaşadığı ve 11 yıl aradan sonra yeniden aşık olduğu söylendi.57 yaşındaki sanatçı,  Cuma günü Atatürk Havalimanı’nda genç sevgilisi ile görüntülendi. Kameralara dönerek sanatçı ‘’işte benim sevgilim’’ diye şoförünü tanıttı.
  

''EVLİLİKTEN SAYMIYORUM''


Son zamanlarda fazla ekranlarda görünmeyen sanatçı 1990 yıllarında çıkardığı nostalji albümleri ile fırtınalar estirmiş ve hatta devlet sanatçısı unvanını almayı hak etmişti. Evli iş adamı Metin Güneş’le beraber olan Başarısını 2000 yılların başına kadar taşıyan başarılı sanatçı yaşadığı berberliğin bitmesinin arkasından ise kariyerinde de hızlı bir düşüş yaşadı. Aşk hayatında ise son olarak ismet ilhanla sürpriz bir şekilde evlenen sanatçı 3,5 ay sonra boşanma kararı alarak herkesi şaşırtmıştı. İlhan ise bu evliği evlikten saymadığını bir hat olarak gördüğünü her seferinde belirmişti.

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar