>

Emre Altuğ'dan Çağla Şikel'e Gönderme!

Çağla Şikel’den boşandıktan sonra albüm çalışmalarına hız veren yakışıklı sanatçı yeni albümü ile piyasalarda yerini aldı.

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü sanatçı emre Altuğ yeni çıkarttığı albüm ile tekrar müzik piyasasının içine döndü. Çağla Şikel’le büyük bir aşk yaşayan ve dünya evine giren çiftin bu evlilikten iki çocukları olmuştu. İyi giden evliliklerinde geçtiğimiz yıl boşanma kararı alan çiftin ayrılması sevenlerini ise bir o kadar üzdü. Ekranlardan bir süre ayrı kalan sanatçı yeni albümü ile tekrar ekranlara döndü. Geçtiğimiz gün muhabirlerin sorularını yanıtlayan Altuğ, yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Altuğ Boşanmanın arkasından özgürlüğü tekrar bulduğunu belirtti. 

 

 BOŞANINCA ÖZGÜR KALDI
Muhabirlerin sorularını yanıtlayan yakışıklı sanatçı özel hayatı ile ilgili olan sorulara da cevap verdi. Eski eşi Çağla Şikel’le de dokunduran sanatçı evlendikten sonra insanın özgürlüğünün kalmadığını bunu boşandıktan sonra daha çok farkına vardığını belirtti. Evliliğin gerçekten özgürlüğü kısıtladığını altını çizerek bahsetti. Eski eşi Çağla Şikel’in bu sözler hakkında ne diyeceği şimdiden merak konusu olurken daha öncede çift bu şekilde ekranlar karşısında birbirlerine göndermelerde bulunmuş fakat Emre Altuğ’un annesinin cenazesinde ise yan yana gelmişlerdi.

 

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar