>

Ebru Şancı Davadan Beraat Etti.

Arkadaşının telefonunu aldığı gerekçesi ile açılan dava sonuçlandı ve Şancı davadan beraat etti.

Manken ebru şancı Kuruçeşme’de bir mekâna arkadaşları ile eğlenmek için gitti.2013 yılının mayıs ayında gerçekleşen olayda Şancının yapımcı arkadaşı Gökhan Beder, cep telefonun kaybolması üzerine çalındığı iddiası ile ihbarda bulundu. Yapılan araştırmalar sonunda da telefona Ebru Şancının sim kartının takılmış olduğu ortaya çıkınca Gökhan Bedir bunun üzerine davadan vazgeçmek istediyse kanuna göre Şancı’ya 3 yıl hapis istemi ile dava açıldı.

 

 

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ
Ebru şancı olay gecesi Gökhan Bedir kendi aracı ile evine bıraktığını akşam kendisinin arayarak aracında telefonunun kalıp kalmadığını sorduğunu söyledi kendisinin ise aracına baktığını fakat telefonu bulamadığını ertesi günde Amerika’ya uçtuğunu belirtti. Kendisinden sonra arabasını kardeşinin kullandığını ve telefonu bularak benim sandığını ve kartını takıp kullandığını belirtti. Hırsızlık suçlamalarını asla kabul etmeyen Şancı, kardeşimin asla öyle huyları yoktur zaten telefonun bedelini karşı tarafa ödedim dedi.

 

 

"ADALET YERİNİ BULDU"
Şancı bu durumun tamamen kardeşinin telefonu benim zannedip kullanmasından olduğunu zaten telefonun bedelini iade ettiğini açıkladı. Gökhan Bedir’in ise şikâyetini den vazgeçtiğini belirterek avukatı müvekkilinim tamamen suçsuzdur ifadelerinde bulundu. Mahkeme ise işlenen suçun sanık tarafından işlenmesine ait delil bulunmadığı için Şancıyı serbest bıraktı.

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar