>

Ebru Polat:’’ Beynimi Sildiriyorum’’

Ebru Polat geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklaması ile beynini sildirdiği açıklaması ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Geçtiğimiz günlerde "Beynimi sildiriyorum" açıklaması ile bir anda dikkatleri çeken Ebru Polat bunu nasıl yaptığı ve neden yaptığı merek konusu olmuştu. Merek edilen bu konu hakkında katıldığı programda soruları yanıtlayan Polat, bu işlemi TMS adlı bir aletle gerçekleştiğini belirtti. Yaptığı açıklamalarda konuya açıklık getiren Polat, bu yöntemin tam olarak Amerika’da 12 yıldır kullanıldığı Türkiye’de ise henüz tam olarak yaygın olmadığını belirtti.

 

Gittiği klinikte ise bu metodu çok ünlü kişiler ve iş adamlarının yaygın olarak yaptırdığını belirtti. Birçok ünlü ve iş adamının bunu gizli yaptırdığını açıklayan Polat ayrıca bu sistem sayesinde ilaç kullanmaya gerek kalmadan duysal yorgunluğunuzdan kurtulduğunuzu açıkladı.

 

Altından kalkamayacağınız sorunlarınızın olduğunda veya çok stresli veya zor günlerden geçtiğinizde yaptığınız bayin sildirme programı ile yeniden hayata gelmiş gibi olabileceğinizi söyledi.  Bu aletle Sağ ve sol beyin arasında geçişi sağladığını bu nedenle sağ beyinde yapılan paylaşımdan dolayı da duygusallığın azaldığını belirtti. Sildirmenin ise tam olarak bu olduğu bu sayede de insanların ilaç kullanım gereksiniminin tamamen ortadan kalktığını belirtti.

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar