>

Derya’lı Günler'de Yapılan Çocuk Beresi Yapımı

Derya Baykal’ın bugünkü programında çocuklarınız için muhteşem bir çocuk bolero yapımını sizlerle paylaşıyoruz.

Derya’lı günler programında her gün sizler için değişik örgü modellerini beğeninize sunuyoruz. Bugün yine sizlerle değişik örgü modellerini sunuyoruz. Sizlerde sizler için hazırladığımız videoları izleyerek yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz.

 

Örgü severlerin vazgeçemediği program olan Derya’lı günler, bugün çocuklarınız için ekrana geliyor. Çocuklarınız için muhteşem bir bere yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Çocuklarınızı el örgüsünün sıcaklığı ile kışın soğuktan koruyabileceğiniz bu modeller herkesin beğenisini kazanacak.

 

Her Geçen gün yeni modelleri öğrendiğiniz bu program sayesinde yaratıcılığınızı da geliştirebilirsiniz. Bizler bugünkü videoda sizler için çocuk beresi yapımını paylaşıyoruz. Sizlerde hazırsanız hep beraber hazırladığımız bu videoları izleyerek muhteşem örgüleri yapabiliriz.

derya baykal erkek bebek bere modelleri Bebekleriniz için örebileceğiniz Baykuşlu berenin nasıl yapıldığını anlatımlı ve videolu. Derya lı Günler ...
nur-tezcan-bere-yapilisi-4
Deryalı Günler son bölüm izle
Fıstıklı Bere Yapımı - Derya nın Dünyası - 14 Ocak 2015
derya baykal yazlık şapka yapımı
derya baykal bebek beresi
26.11.2014 tarihli Deryanın Dünyası programında Derya Baykal ın konuğu olan Sibel Kavaklıoğlu kış günlerinde giyebileceğimiz şapka nasıl yapılır programında ...
Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar