>

Caner Erkin: O Kadınla Anılmak İstemiyorum

Ünlü futbolcu Caner Erkin boşandığı eşi Asena Atalay’ın yüzene bile bakmadı ve o kadınla anılmak istemiyorum diyerek şaşkınlık yarattı.

Caner Erkin bir zamanlar aşk yaşadığı ve evlendiği eşi Asena Atalay’ın artık yüzünü görmeye bile tahammül edemiyor. Gündemden düşmeyen ve bu evlilikten çocukları olan ikili boşandıktan sonra birbirlerine tahammülleri bile kalmadı. Ayrıldıktan sonra adı başka güzellerle anılan ünlü futbolcu Caner Erkin son olarak Antalyalı üniversite öğrencisi ile gündeme gelmiş fakat yakışıklı futbolcunun gönlünü oyuncu Şükran Ovalıya kaptırdığı söylenmişti.

 

Ayrıldıktan sonra adı başka güzellerle sıkça anılmaya başlayan başarılı futbolcunun gönlünün Şükran Ovalıda kaldığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu yaptığı açıklamada böyle bir ilişkinin söz konusu olamadığını Caner Erkini tanımadığını belirtmişti. Hakkındaki aşk söylemlerinin devam ettiği başarılı futbolcu 23 Nisanda oğlu ve eski eşi işle beraber bir araya geldi.

 

Asena Atalay ve oğlu Çınar ile birlikte çıktığı mekânda görüntülenen futbolcu basına açıklama yaparken arık Asena Atalay ile anılmak istemediğini belirtti. Oğlu çınar için 23 Nisanda bir araya gelen ve dört saat geçiren çiftin hiç konuşmadığı belirtildi. Mekân çıkışı koşarak arabaya binan Asena Atalay’ın arkasından Caner Erkin basın mensuplarına bir görevli ile haber göndererek o kadınla anılmak istemediğini lütfen soru sormasınlar dediği öğrenildi.

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar