>

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Nikâh Tarihi Belli oldu

Bir süredir birlikte olan ve evlilik yolunda ilerleyen genç sevgililer nikâh için tarih belirlediler.

Barcelona’da top koşturan ünlü futbolcu Arda Turan Sinem Kobal’dan ayrıldıktan sonra yeni aşka yelken açarak bir süredir Aslıhan Doğan ile aşk yaşıyor. Mutlu giden beraberliklerini nikâhla noktalamayı düşünen genç çiftelerin bunun için nikâh gününe karar verdikleri ortaya çıktı.  Her fırsatta ünlü futbolcunun sevgilisi Aslıhan doğan tarafından çok sevildiğini ve bu aşkın ise kendisini son derece memnun ettiğini her fırsatta dile getiriyor. 

Bundan dolayı bu ilişkiye her zaman ciddi baktığını ve sevgilisi ile bir yuva kurma hayalinin artık ciddi anlamda düşündüğünü belirtmişti. Bu aşkı gözler önünde yaşayan ve her zamanda sosyal medya hesabından sevgilisi ile olan resimlerini paylaşan Arda Turan ilişkisi hakkında yeni bir karar aldığını açıkladı. 
NİKAH MASASINA BU YAZ OTURACAKLAR
 Arda Turan'ın Aslıhan Doğan ile ciddi giden ilişkisinde evlilik kararı aldıkları ve hatta genç çiftelerin ise haziran ayı gibi nikâh masasına oturacakları açıklandı. Aslıhan doğan ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada şimdiden çok heyecanlandığını bir an önce tüm hazırlıkların tamamlanması için ise şimdiden koşturmacanın başladığını belirtti.4 Haziranda nikah masasına oturacak çiftin düğünlerinin nerde yapılacağı henüz belli değil.
 

Haberin Etiketleri :

Benzer Yazılar